BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip vyrai suvokia meilę ir kas iš to išeina?

Dar senovėje buvo skiriami šeši pagrindiniai meilės suvokimo tipai. Juos žinant galima nesunkiai apskaičiuoti, kokie bus jūsų santykiai ir kaip jie baigsis.

1. Agapė (pasiaukojanti meilė)

Tokiam vyrui pirmoje vietoje visada yra mylimosios interesai. Jis viską atiduoda ir nieko nereikalauja mainais. Bet anksčiau ar vėliau tai nusibosta, iš jo nelaukite aistros. Be to, rūpindamasis jumis, jis visada kontroliuos jūsų gyvenimą, jausmus bei mintis.

2. Liudusas (meilė-žaidimas)

Tokie vyrai įsitikinę, kad seksas ir yra meilė. Jau per pirmąjį susitikimą jis pradės vilioti jus į lovą. Jeigu atsisakysite – smarkiai įsižeis. Beprasmiška bandyti suvilioti šį vyrą neprieinamumu. Jis tiesiog apsisuks ir nueis, nusprendęs, kad čia nėra ko vaikytis. Šalia jo galite ramiai koketuoti su kitais. Tik nepamirškite, kad ir jis sau gali leisti tą patį (ir tikriausiai reguliariai tai daro). Nesitikėkite rimtų santykių, jam įdomus tik seksas. Kuo dažniau jam priminsite, jog esama ir kitų žmones suartinančių veiksnių, tuo greičiau jis jus paliks.

3. Erosas (jausminga meilė)

Tikras riteris ant balto žirgo. Jis domisi ne tik savimi, bet ir jumis kaip asmenybe. Su juo įdomu kalbėtis, jis nesiekia su jumis permiegoti, kaip Eroso tipo vyras. Jam seksas nėra svarbiausia. O rūpindamasis nėra auka, kaip Agapės vyras.

4. Manija (meilė-apsėdimas)

Egoistiškiausias tipas. Jūsų santykiuose jis visada jausis svarbiausias. Suras silpnąsias puses ir itin nekorektiškai jums jas nurodys. Bet jeigu pamatys, kad jums atsibodo, jūsų jausmai atšalo, kurį laiką bandys pakeisti toną. Tačiau vėliau viskas prasidės iš pradžių. Tai, ką jūs jam darote, bus priimama kaip savaime suprantamas dalykas. Jis bus tiesiog patologiškai pavydus, bijodamas prarasti valdžią jums. Jis niekur ilgai neužsilaiko ir vengia prisirišti.

5. Pragma (pragmatiška meilė)

Jam reikia moters, su kuria patogu. Pirmiausiai ji turi mokėti atlikti darbus namuose ir neįkyrėti su aistromis. Jam reikia stabilumo ir naudos. Jo jausmai visada kontroliuojami.

6. Storgė (meilė-draugystė)

Jis išklos jums visą savo ir savo šeimos gyvenimo istoriją. Jūs tiksliai žinote, kad juo galite pasitikėti ir viską jam pasakoti nebijodama neigiamų pasekmių. Tačiau jūsų santykiuose stigs intriguojančios paslapties bei įminimo, dėl kurių žmogus ir yra įdomus.


o kuriam tipui jūs priskiriate save?


 

Rodyk draugams

1 komentaras | “Kaip vyrai suvokia meilę ir kas iš to išeina?”

  1.   Kaiser_Zose rašo:

    Nu ką, vienreikšmis atsakymas - nykštys į viršų (y)

    Hm, mūsų Mindaugas ne tik geodezijoj gabus :O

Rašyk komentarą